Ana Sayfa Magazin Yeşim Salkım Murat Övüç’ü affetmedi

Yeşim Salkım Murat Övüç’ü affetmedi

53
0

Pınar Gültekin cinayeti sonrası yaptığı konuşma nedeniyle sosyal medya kullanıcılarını bir hayli sinirlendiren Murat Övüç’e en sert tepki Yeşim Salkım’dan gelmişti.

Pınar Gültekin cinayeti sonrası söyledikleriyle herkesi kızdıran sosyal medya fenomeni Murat Övüç’e şarkıcı Yeşim Salkımdan sert tepki gelmişti. Bu tepki üzerine Yeşim Salkım’a ağza alınmayacak kelimeler kullanan Övüç’ü Salkım affetmedi.

Özrü kabul edilmedi
Muğla’da vahşice katledilen Pınar Gültekin cinayeti sonrası yaptığı skandal açıklamalarla gündeme gelen Övüç bir mekanda sahne alırken Yeşim Salkım’a ağır hakaretlerde bulundu. Geçtiğimiz günlerde bir mekanda sahne alan Murat Övüç Yeşim Salkım’a ağıza alınmayacak küfürler ettikten sonra aldığı tepkiler üzerine özür diledi. Şarkıcı ve oyuncu Yeşim Salkım, sosyal medya hesabından yayınladığı videosunda kendisine cinsiyetçi küfür ettikten sonra özür dileyen fenomen Murat Övüç’ü affetmeyerek üstüne basa basa davasından geri çekilmeyeceğini söyledi. Söyledikleriyle kısa sürede gündem olan ve işleri etkilenen fenomen, dün Yeşim Salkım’dan özür diledi. Övüç’ün özrüne Salkım’dan da cevap gecikmedi.

“Bazı şeylerin bedelini ağır ödedim”
Yeşim Salkım’a küfür ettiği için tepkilerin odağında olan ve birçok işi iptal edilmek istenen Murat Övüç, “Kimseden korkum yok, kellem de kesilse doğruları söyleyeceğim” dedikten birkaç gün sonra Salkım’dan özür diledi. Birçok sosyal medya kullanıcısı açıklamasında sürekli sahne alamadığını işlerinin iptal edildiğini vurgulayan Övüç’ü samimi bulmadı. Övüç’ün hamlesinin ardından sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak açıklama yapan Yeşim Salkım, özrü kabul etmediğini söyleyerek şu ifadeleri kullandı: “Ben kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam da. Ben de bazı şeylerin bedelini ağır ödedim bu arkadaşımız da (Murat Övüç) ağır ödüyor. Onun işlerinin engellenmesini de istemiyorum. Aleni şekilde herkesin ortasında bir hakarete maruz kaldım ve bu mahkemeyle sonuçlanacak. Araya girmek isteyenlerde lütfen karışmayın, bu konu sizi ilgilendirmez.”

Sadece işleri iptal edildiği için kendisinden özür dilediğini düşünen Salkım, “İki çocuk annesi bana herkesin içinde bir küfür edildi ben de bunu hesabını tüm kadınlar adına sormak istiyorum. Sözümden dönmeyeceğim. Benden özür dilenmesini nedeni de işlerinin iptal olması. Çünkü gerçek ve samimi bir özür değildi. Ben 50 yaşında bir kadının kimin neyi nasıl yaptığını çok iyi biliyorum” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz