Ana Sayfa Gündem Üvey baba öz anne 2,5 yaşındaki çocuğa dehşet saçtı

Üvey baba öz anne 2,5 yaşındaki çocuğa dehşet saçtı

117
0

Şiddet gören çocuk öldü diye hastaneye kaldırılınca gerçek anlaşıldı.

Kayseri’de öz annesi ve üvey babası tarafından öldüresiye dövülen kolunda ve bacağında kırıklar oluşan 2 buçuk yaşındaki çocuk, Erciyes Üniversitesi Çocuk Hastanesinde yoğun bakıma kaldırıldı. Zanlı üvey baba ve anne ise polis tarafından gözaltına alındı.


2,5 Yaşındaki çocuğu öldüresiye dövdüler
Uğradığı şiddet nedeniyle bayılan 2,5 yaşındaki çocuk, öldü sanılarak hastaneye kaldırıldı. Erciyes Üniversitesi Çocuk Hastanesinde tedavi altına alınan çocuğun kolunda ve bacağında kırıklar tespit edildi. Şiddete uğrayan çocuğun vücudunun her yerinde morluklar oluştu. Çocuk yoğun bakımda tedavi altına alınırken; üvey baba Nuh ve öz anne Hayriye O. polis tarafından gözaltına alındı.

Abi en ağır ceza ile cezalandırılmasını istedi
Olayın vahametini ise küçük çocuğun ağabeyi Fatih Duman anlattı. Duman, çocuğun öldüresiye dövüldüğünü anlattı. Ağabey Duman, yetkililere de seslendi. Duman, küçük çocuğu öldüresiye dövenlerin salıverilmemesini ve en ağır ceza ile cezalandırılmasını istedi. Darp edilen 2.5 yaşındaki G. Duman ise yoğun bakım odasında yaşadığı dehşet dakikaları anlattı.

Küçük yaştaki abla şok etti
G. Duman’ın 3 buçuk yaşındaki ablası S. Duman’ın anlattıkları ise kan dondurdu. Küçük abla S. Duman da kardeşinin öldüresiye dövülerek hastanelik edildiğini söyledi. Dövenlerin de üvey babası ve annesi olduğunu söyledi. Üvey baba ve öz annesi tarafından şiddete uğrayan 2,5 yaşındaki G. Duman’ın Erciyes Üniversitesi Çocuk Hastanesindeki tedavisi sürüyor. Olayla ilgilide soruşturma devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz