Ana Sayfa Magazin Ünlü oyuncu evliliği hakkında: “Tam her şey bitti”

Ünlü oyuncu evliliği hakkında: “Tam her şey bitti”

70
0

Ünlü oyuncu Beren Saat eşi Kenan Doğulu ve evliliği hakkında Youtube kanalında yaşadıklarını anlattı.

Aşkı-memnu dizisiyle herkesin gözdesi olan Beren Saat evliliği hakkında ilk kez konuştu. Kenan Doğulu ile devam eden evliliği hakkında açıklamalar yapan oyuncu Youtube kanalında konuştu.


“Esas olan aşk”
Aşkı-memnu dizisinde Bihter karakteriyle bir döneme damgasını vuran Beren Saat Youtube üzerinden yayın yapan Yeniden TV’ye konuk olarak evliliği hakkında konuştu. Hakkında sürekli ayrılık haberleri çıkan Beren Saat, Kenan Doğulu için yayınladığı doğum günü paylaşımıyla kafaları karıştırmıştı. Hayranlarını hem şaşırtan hem de düşündüren paylaşımın ardından konuşan Beren Saat: “Ben evlenmeden önce de şöyle düşünüyordum. Belki benim ailemin çok mutlu bir evliliği olmadığı için. ‘Evlilik değil aşk’ diyordum Kenan’a. Esas olan aşk. Bence her zaman aşk, evlilikten daha önemli. Evlilikle beraber insanlara başka bir rol yükleniyor. Başka bir şeyi temsil etmen gerekiyor. İnsanlar daha çok dahil oluyor. O da galiba bizim gibi insanlar açısından biraz daha bunaltıcı olabiliyor.


“Kenan’ı tanımaya başladım”
Ayrılık haberleriyle gündemden düşmeyen ve Kenan Doğulu hakkında sürekli sorun yaşamaları ile basına yansıyan gelişmeler hakkında konuşan Saat: “Biz ayrılmıyorken de ayrılık haberleri yapılıyordu, problemler yaşadığımız dönemlerde de. Bu artık değerini kaybetmiş bir haber. Biz ayrı bir süreç geçirdikten sonra pandemi dönemini beraber yaşadık. Müzik yapmaya başladık. Başka türlü bir yere geldi ilişkimiz. Başka bir level’ındayız aşkın. Her şey bitti dendiği yerden sonra başta beni şaşırtacak bir yere geldi. Çünkü bir müzisyen olarak Kenan’ı tanımaya başladım. Biz arkadaşlığı başardık. Beraber üretmeyi başardık. Aile olmayı başardık. O beklenen çekirdek aile fotoğrafını bir türlü veremedik. Ama onun çok üstünde daha derin bir bağ kurduk. O yüzden beceremediğimiz de evlilik olsun yani. Evet, evliliğin içinde nefes alamadığımız zamanlar yaşadık. Birbirimize kırıldık, döküldük ama bu dönemden sonra her şey daha başka oldu. Sevgi bir şekilde bütün sorunları aşıyor. Ülkenin ve toplumun değerleriyle ilgili negatif bir şey söylemek istemiyorum. Evliliği yaşamak isteyen herkes yaşasın” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz