Ana Sayfa Magazin Ünlü oyuncu 38 yaşını böyle kutladı

Ünlü oyuncu 38 yaşını böyle kutladı

73
0

Oyuncu Tuba Büyüküstün, 38 yaşını paylaşım yaparak sevenleriyle kutladı.

Gönülçelen dizisi ile izleyicilerin gönlüne taht kuran Tuba Büyüküstün, Instagram hesabından fotoğrafını paylaşarak doğum gününü kutladı. ‘Nasıl oldu ki’ diyerek şaşkınlığını dile getiren genç oyuncu, yazdığı uzun bir metinle duygularını anlattı.

Bunca yıl kendimi izledim ve anlamaya çalıştım diyen Büyüküstün, son zamanda yaşadıklarıyla ilgili duygu ve düşüncelerini dile getirerek: “38 mi? Nasıl oldu ki o kadar? Çok değişik bir dönem geçirdik hep beraber. Küçük, büyük, yaşlı, demeden, dil, din ırk gözetmeden, tüm dünyada hep beraber, aynı şeyi yaşadık. İnsan olarak. Sadece insan olarak. Kendime baktım ben bu süreçte. En içime. Kendimi izledim. Anlamaya çalıştım. Bir insan olarak, bir ruh olarak, bir çocuk, bir arkadaş, bir sanatçı, bir anne olarak ve bir kadın olarak. Pek çok zaaf ve pek çok eksik karşıladı beni. Pek çok kalp kırıklığı, üstesinden gelemediğim tatsız anılar, travmalar, sessizlik, suskunluk, kararsızlık… Hepsine baktım, taaa gözlerinin içine. Ne gördüm biliyor musunuz? Sevgi. Koşulsuz sevgi, güven duygusu. Son üç ayda hayatımda çok şey değişti.”

Varlığınıza minnettarım
Oynadığı rollerin hakkını veren, milyonları televizyon başına kilitleyen güzel oyuncu: “Bu daha başlangıç biliyorum. Tüm yaşadıklarımla, mutluluklarım, başarılarım, yanılgılarım, beni ben yapan hatalarım ve hayattan aldığım sevgiyle muhteşem bir kadın olarak bitiriyorum bugün 38. Yılımı bu hayatta. Bu yolculukta benimle olan herkese, öncelikle benim genlerimi veren, beni dünyaya getiren annem, babam, bana gelen, bana gelmeyi seçen, benim dünyaya getirdiğim dostlarım, sırdaşlarım, kızlarım Maya, Toprak. Ruhumu ve beynimi doyuranım, hayal kurma arkadaşım, tüm dostlarım, bazıları yıllanmış şarap tadında beraber büyüdüklerim, bazıları kısa zamanda bana dost, kardeş olanlar, arkadaşlarım, tüm sevgililerim, ölene kadar gönlümde aşk ile kalacak olanım, tüm iş arkadaşlarım… Benim bugünüme bir nokta katkısı olan herkes… Beni görmek için kilometrelerce yol gelenlerim, soğukta beni görebilmek, merhaba diyebilmek için bekleyenlerim. Ve hiç görmediklerim, hiç göz göze bakamadıklarım. Kelimelerinden tanıdıklarım. Yazdıklarımı onlarca farklı dile çevirenlerim, kendinden, zamanından, kalbinden bana verenlerim, hayatımdan es geçenlerim, En iyi gününde olduğu gibi en kötü günümde de yanımda olanlarım… Hepinize çok teşekkür ederim. Varlığınıza minnettarım. Bu gün benim içimde nedense ayrı bir kutlama var. İyi ki doğdum… Bu arada bugün Türkiye saati ile 19.10-19.20 arası dilekler, dualar için özel bir zaman dilimi olacakmış. Bilginize” dedi.

2 kız annesi olan Tuba Büyüküstün, duygularını takipçileriyle paylaşırken öte yandan da sevenlerinin takdirini topladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz