Ana Sayfa Magazin Ünlü isim ilk kez konuştu

Ünlü isim ilk kez konuştu

80
0

Ozan Güven, iddialara göre darp ettiği sevgilisi Deniz Bulutsuz ile ilgili ilk kez konuştu. Güven nasıl bir hamle yaptı, neler söyledi

Ozan Güven’in sevgilisini darp ettiği iddiaları ile sosyal medyada büyük yankı uyandıran olayla ilgili Güven ilk kez konuştu. Kendisine komplo kurulduğunu söyleyen Güven savcılığa giderek, Bulutsuz hakkında iftira, darp, hakaret, tehdit suçlarından dolayı şikayetçi oldu.


“Ben sabrediyorum, lütfen siz de sabredin”
Deniz Bulutsuz’a şiddet gösterdiği iddiaları ile büyük tepki çeken Ozan Güven, İnstagram hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunarak günler sonra ilk kez konuştu. Ben de şikayetçiyim diye post olarak attığı gönderide açıklamalarda bulunan Güven: “Öncelikle, birkaç gündür kamu vicdanında rahatsızlığa sebebiyet veren talihsiz olayın konusu ve merkezinde olmanın üzüntüsünü yaşadığımın bilinmesini isterim. Açıklama yapma ihtiyacım, istemeden sebep olduğum bu meşguliyete karşı duyduğum sorumluluktandır. Şiddet hiçbir vicdanda aklanamaz. İster fiziksel, ister ruhsal, ister sosyal olsun, kabul edilmemelidir; tepkiyi hak eder. Tam da bu sebeple, değerli kamuoyundan hukuki sürecin sonuçlanmasını beklemelerini, adalet kararlarını ve tepkilerini bu doğrultuda vermelerini önemle rica ederim. Ben sabrediyorum, lütfen siz de sabredin.” diye konuştu.


Olaylı biten ilişki dava sürecinde
Ozan Güven tarafından fiziksel şiddete maruz kaldığını söyleyerek şikayetçi olan Deniz Bulutsuz, Güven hakkında uzaklaştırma kararı çıkartmıştı. Aynı şekil de Güven de, Bulutsuza karşı uzaklaştırma talebinde bulunmuştu. Deniz Bulutsuz’a ünlü isimlerden destek mesajları yağarken, Güven çok fazla tehdit ve hakaret içeren mesaj aldığı gerekçesiyle dava süreci hakkında gizlilik kararı aldırmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz