Ana Sayfa Magazin Survivor ilk eleme adayını Cemal Can belirledi

Survivor ilk eleme adayını Cemal Can belirledi

82
0

Artık final haftasına gelen Survivor’da Cemal Can tarafından ilk eleme adayı belirlendi.

Coronavirüs döneminde milyonlarca izleyiciye ulaşan ve bu başarısını hala devam ettiren Survivor yarışmasında finale gidecek dörtlü belirlenmeden önce elemeye girecek ilk isim belli oldu. Bu yıla damgasını vuran yarışma büyük final yapmaya hazırlanırken, elemeye girecek kişinin ismi açıklandı.

TV8’de yayınlanan ve reyting rekorları kıran Survivor yarışmasında dokunulmazlık yarışmasını kazanan Cemal Can, elemeye girecek adayın ismini verdi. Sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı programda büyük finale gitmek için kıyasıya mücadele eden yarışmacılar dokunulmazlık oyunu oynadı. Yoğun yağmur ve çamurlu parkurda oynanan dokunulmazlık yarışında Barış finale kalmasına rağmen, oyunu tamamlayamadı. Seyircilerin büyük bir heyecanla izlediği programda dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelen Berkan ve Cemal Can rekabetinde Cemal Can galip çıktı. Dokunulmazlık ödülü alan Cemal Can ilk elemeye kalacak kişinin ismini belirledi.

Elemeye kim gidiyor
Seyircilerin heyecan dorukta izlediği programda, Cemal Can eleme potasına girecek ismi belirledi. Final dörtlüsü belli olmadan önce, eleme adayının ismini veren Cemal Can çok üzüldüğü belirtti. Vicdan azabı yaşayacağını ve bir kişiyi elemeye göndermenin zor olduğunu söyleyen Cemal Can: “Hayatımda almadığım sorumlulukları Survivor’da aldım. Gerçekten büyük sorumluluk. Bir isim yazmam gerekli. Bunun vicdan azabını hep yaşadım. Onunla çok geç tanıştık ama keşke önceden daha fazla vakit geçirebilseydik. Mükemmel bir kalbi ve vicdanı var. Geride kalan 3 arkadaşımla farklı bir bağım ve yaşanmışlığım var. Bugüne kadar hep kalbimle hareket ettim, yine öyle yapacağım. Çok üzülerek Elif diyorum. En son isteyeceğim şeydi” diye konuştu.


Ünlüler takımı son oyuncusu Elif ise duygularını: “Cemal Can’ı başarılarından dolayı kutluyorum. Ben kazansaydım ben de bir isim söyleyecektim. Kaçınılmaz bir durum. Yaşanmışlıklar var ve normal karşılıyorum”  diye açıkladı. Heyecanla beklenen büyük final ise 13-14 Temmuzda yapılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz