Ana Sayfa Spor Stoper, kanat ve forvet oyuncularına ihtiyacımız var

Stoper, kanat ve forvet oyuncularına ihtiyacımız var

39
0

Kulübü için çalışmalarına devam eden Başkan Gözbaşı, Hes Kablo Kayserispor’un geçireceği dönem öncesi Kayseri halkının müsabakaları gururla seyredeceğini vurguladı.

Kayserispor kulübü için çalışmalarına devam eden Berna Gözbaşı takımının daha iyi yerlere gelmesi için emek harcıyor. Kayseri halkının arkasına yaslanıp rahatça izleyebileceği bir Kayserispor takımı yaratmayı amaçlayan Başkan Gözbaşı yeni isimlere ihtiyacı olduğunu vurguladı.

“En az maliyetle en verimli oyuncular”
Kayserispor Kulübü Başkanı Berna Gözbaşı, stoper, kanat oyuncusu ve forvet transferine ihtiyaçları olduğunu söyledi. Gözbaşı, “Bernard Mensah, Artem Kravets gitti. Ben Rienstra gitmek üzere. Kulüpler olarak anlaştık” dedi. Transfer konusunda ciddi bir çalışma yaptıklarının altını çizen Gözbaşı, “Bernard Mensah, Artem Kravets gitti. Ben Rienstra gitmek üzere. Kulüpler olarak anlaştık. Bugün Ziya Alkurt’la yolumuzu ayırdık. Garanti primleri kulübümüze yük oluyordu. Bu konuyu Miguel Lopes’le anlaştık ve bunları iptal ettik. Bu durum kulübümüze yaklaşık 1 milyon lira kar ettirdi. Ben Rienstra’dan da bu miktara yakın bir bonservis bedeli alıyoruz.” diye konuştu.Gözbaşı, transfer görüşmelerinin de devam ettiğini anlatarak, “Hem stopere hem kanat oyuncularına hem de forvete ihtiyacımız var. Bu yıl lig uzun sürecek. Sakatlıklar, cezalar olabilir. Bu yüzden yedek oyunculara ihtiyacımız var. Biz hiç durmadan gece gündüz bu takım için çalışıyoruz. Biz elimiz kalbimizde değil, arkamıza yaslanarak izleyebileceğimiz bir takım oluşturmak istiyoruz. En az maliyetle en verimli oyuncuları almaya çalışıyoruz. Bizim de gönlümüz yıldız oyuncu getirmekten yana ancak belirlenen bir harcama limitimiz var. O yüzden ben hayal satmak istemiyorum. Üç yıllık bir plan yaptık. Aşama aşama daha güzel günlere gideceğiz. Geçmişe takılmadan önümüze bakıyoruz. Bütün şehrin sahip çıkmasıyla güzel şeylerin konuşulduğu bir Kayserispor hayal ediyoruz.” dedi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kulüp Lisans Kurulunun belirlediği takım harcama limitiyle ilgili de konuşan Gözbaşı, “Kayserili iş adamları buraya çuvalla para getirse bizim harcama limitimiz belli. Burada paranın da çözemeyeceği bir durum var.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz