Ana Sayfa Teknoloji Spotify uygulamasından yeni özellik

Spotify uygulamasından yeni özellik

73
0

Dinlemekle yetinmeyenler için popüler müzik platformundan ses getirecek yeni özellik yayınlandı.

Spotify uygulaması dinleyiciler için devrim niteliğinde yeni bir özellik getirerek, hem işitsel hem de görsel şölen sunmayı hedefliyor. Kullanıcılarına farklı bir müzik deneyimi yaşatmak isteyen Spotify platformunun getirdiği yeni özellik kullanıcıların beğenisine sunulacak.


Bir kişinin veya bir grubun herhangi bir konu hakkında konuşmalarını dinlememizi ve onların görüşlerini öğrenmemizi sağlayan podcast’lerin, yalnızca sesten oluşması devri bitiyor. Sadece dinlemekle yetinmeyenler için Spotify farklı bir özellik getirerek, kullanıcılarına farklı bir deneyim sunmayı hedefliyor. Popüler müzik platformu olan ve podcast’lerin bilinirliğini arttıran Spotify, üyeleri için video olarak da izleyebilme fırsatı da sunacak. Bu özellik sayesinde podcast’i yükleyen kişi yüklediği an ve ya başka bir zamanda, hem dinleyip hem de video olarak izleyebilecek.


Hem telefondan hem bilgisayardan
Videolu podcast dinlemek için kullanıcıların özellikle yapması gereken bir şey yok. Hem bilgisayar hem de telefon üzerinden Spotify hesabına giriş yapabilen her kullanıcı videolu podcast dinleyebilir ve izleyebilir. Video görüntü olmasına rağmen, hem masaüstü bilgisayar üzerinden hem de telefondan bağlanan herkes farklı bir sekme ve ya uygulama geçiş yaptığı zaman, müzik kesilmeyecek.


Hem ücretsiz hem de Premium kullanıcılar için aktif hale gelecek olan video görüntülü podcast, dinleyicilere farklı bir deneyim sunacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz