Ana Sayfa Gündem Sokaktaki hayvanlar için fotoğraf çekiyor

Sokaktaki hayvanlar için fotoğraf çekiyor

50
0

Fotoğrafçı Deniz Yılmaz Yakut Kayseri’de sokak hayvanları için kamerasına sarıldı. Mama karşılığında fotoğraf çekip fotoğraf düzenlemesi yapan Deniz Yılmaz Yakut hayvanlar için ilginç bir sloganla yola çıktı.

Sokak hayvanları için harekete geçen fotoğrafçı Deniz Yılmaz Yakut, Kayseri’de sokak hayvanları için mama karşılığında fotoğraf çekiyor, fotoğraf düzenlemesi yapıyor.

Profesyonel fotoğrafçılık yapan Deniz Yılmaz Yakut, sokak hayvanları için üç yıl önce başlattığı kampanyaya devam ediyor. Sokaktaki canlar için harekete geçen 33 yaşındaki fotoğrafçı, ’Mamalar sizden fotoğraflar bizden’ sloganıyla yola çıkarak, sokak hayvanları ile barınaklardaki köpekler için bu kampanyayı başlattığını ve şimdiye kadar bin beş yüz kilogram mama desteği aldıklarını kaydetti. Özellikle sokak hayvanlarının yiyecek bulmakta sıkıntı çektiğini söyleyen Yakut, “Bu kapsamda, portre veya kişisel fotoğraf çekimlerini mama karşılığı yapıyoruz. Ayrıca kişilere ait fotoğraflar üzerinde yaptığımız işlemleri de mama karşılığında yapıyoruz. Hem hayvan severler, hem de fotoğraf tutkunları oldukça yoğun bir ilgi gösteriyor” ifadelerini kullandı. Gönüllü hayvan severleri de bu kampanyaya dahil ettiğini dile getiren Yakut, “Daha fazla mama desteği alabilmek için farklı etkinlik ve projeleri hayata geçireceğiz. Özellikle sosyal medyada da kampanyamıza ilgi var ve her geçen gün büyüyor. Daha fazla hayvan dostumuza ulaşmak için herkesin desteğine ihtiyacımız var” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz