Ana Sayfa Magazin Serdar Ortaç özel hayatını anlattı

Serdar Ortaç özel hayatını anlattı

66
0

Şarkıcı Serdar Ortaç, özel hayatı ve hakkında bilinmeyenlerle ilgili Youtube kanalında açıklamalarda bulundu.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç mutluluklarını ve pişmanlıklarını anlattığı programda bilinmeyenlerden bahsetti. Youtube üzerinden yayın yapan kanalda konuşan Serdar Ortaç, zaman zaman hüzünlendi.

“Maneviyatım yok benim”
Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren Serdar Ortaç, Youtube üzerinden yayın yapan Bana Göre TV’de hayatıyla ilgili bilinmeyenlerden bahsetti. En büyük pişmanlığı olan kumar oynamak hakkında Katarsis programında konuşan Ortaç: “Bir daha dünyaya gelsem, asla kumar oynamam” dedi. Programın sunuculuğunu yapan aynı zamanda da Psikolog olan Gökhan Çınar’ın sorularını yanıtlayan Ortaç: “Maneviyatım yok benim, gitti artık. İnsanların güldüğü şey gülemiyorum mesela” diyen Ortaç, şunları söyledi: Senin ağladığın şeye de ağlamayabilirim. Babam rahmetli olduğunda ve bir de Samatya Sahili’nde gemi yandığında korkudan ağladığımı hatırlıyorum, o kadar. Çok üzüldüğüm zaman içime atarım. Çok utandığımda da üzülürüm. Kendi kendimi mahkemeye verir, sorgularım. Eskiden bu sorulara abartı bir reaksiyon gösterirdim. Utanınca çıldırırdım, çok korktuğum olurdu. Şimdi hiçbiri kalmamış. Demek ki ondan hasta oldum” dedi.

“Hiç mutlu olmadım”
Psikolog Gökhan Çınar’ın hislerini ifade etmesini istediği zaman hüzünlü bir şekilde cevap veren Serdar Ortaç: “Artık hissetmediği bir sürü duygusu olduğunu da ifade eden Serdar Ortaç, “Heyecan sıfır. Büyük konuşmayayım ama aşk olmaz artık, sanmam. Benim mutsuzluğumu bulaştırıp, onun ahını almak istemem. Korku, pişmanlık. Hepsi gitti. Kaç tane duygu varsa hepsine çarpı atayım” diye konuştu.

Hiç mutlu olamadığını söyleyen Serdar Ortaç Katarsis programındaki açıklamalarından sonra sosyal medyada gündem oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz