Ana Sayfa Magazin Ozan Güven’e bankadan ambargo geldi

Ozan Güven’e bankadan ambargo geldi

69
0

Geçtiğimiz aylarda sevgilisini darp ettiği iddiasıyla gündeme bomba gibi düşen Ozan Güven’e bir darbe de bankadan geldi.

Sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp ettiği iddiaları sebebiyle ünlü oyuncu Ozan Güven’e bir darbe de ortak iş yaptığı bankadan geldi. Sosyal medyadan Ozan Güven’e gelen tepkiler sonrası çalıştığı banka da tavrını koydu.


1.5 Milyon TL
Şiddet ve darp iddiaları ile gündemi sallayan Ozan Güven’in reklam yüzü olduğu ING Bank’tan açıklama geldi. İşbirliğini sonlandırdığını duyuran ING Bank, Güven’le yapılan reklam afişlerini ve rol aldığı banka reklamlarını kaldırtma kararı aldı. Kartal Kadın Dayanışması tarafından ING Bank önünde açıklama yapılarak, yaklaşık 1.5 milyon değerinde olan sözleşmenin fes edildiği belirtildi. Deniz Bulutsuz’u darp ettiği ve şiddet gösterdiği iddiaları tepkilere neden olan Ozan Güven’in bütün reklam filmleri kaldırıldı.Deniz Bulutsuz Ozan Güven ilişkisinde neler yaşandı
En son Deniz Bulutsuz’un sunduğu darp raporu ve şikayet dilekçesiyle hakkında dava açılan Ozan Güven, savcılığa giderek gizlilik kararı aldırmıştı. Hakkında 13.5 yıl hapis istemiyle dava açılan Güven, 21 ocak 2021 yılında hakim karşısına çıkacak. Aynı şekilde Deniz Bulutsuz’dan şikayetçi olan Güven, darp raporu alarak, savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz