Ana Sayfa Magazin Mütevazı doğum günü partisi tam not aldı

Mütevazı doğum günü partisi tam not aldı

40
0

Geçtiğimiz sene ilk bebeği Leyla’yı kucağına alan Seda Bakan, önceki gün 1 yaşına giren kızının doğum gününü kutladı. Kızı için büyük organizasyon yapmayan Bakan, evde pasta yapıp ailesiyle kutladı. Oyuncunun mütevazı kutlaması sosyal medya kullanıcıları tarafından takdir edildi.

Müzisyen Ali Erel ile nikâh masasına oturan başarılı oyuncu Seda Bakan, kızı Leyla’nın 1. yaşını kutladı. Aile içinde küçük bir kutlama yapan oyuncu, gösterişsiz sade bir eğlence yaptığı için sevenleri tarafından övgü dolu yorumlar aldı.

“Şovsuz çocuk yetiştiren ünlü”
Oyuncu Seda Bakan, sosyal medya hesabından ailecek çekildikleri kareleri “İyi ki doğmuş canım Leyla” notuyla yayınladı. 34 yaşındaki Bakan’ın fotoğrafları hayranlarından büyük ilgi gördü. Geçtiğimiz sene de kızına 40 mevlidi okutan Bakan’ın büyük şekilli pasta yaptırmak yerine evde borcam da bir tatlı yapması sevenleri tarafından takdir edildi.

Twitterve Instagram’da gündem olan Bakan için “Duruluk timsali”, “Abartıdan sıyrılmış gerçek mutluluk” ve “Şovsuz çocuk yetiştiren ünlü” yorumları yapıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz