Ana Sayfa Magazin Mustafa sandal kafa karıştırdı

Mustafa sandal kafa karıştırdı

40
0

Sosyal medya hesabından eski eşiyle fotoğrafını paylaşan Sandal, kısa süre içinde silerek sadece çocuklarının fotoğrafını paylaştı.

2 sene önce tek celsede boşanan Emina Jahovic ve Mustafa Sandal, önceki gün oğullarının yaş gününü kutladı. Eski eşiyle geceye ait fotoğraf paylaşımında bulunan sandal kısa süre içerisinde fotoğrafı silerek sadece çocuklarının bulunduğu bir fotoğrafı paylaştı.

Dost kaldık demişlerdi
Mustafa Sandal ve Emina Jahovic, 10 yıllık evliliklerini 2018 yılında tek celsede bitirdi. İki çocuğunun annesi Emina Jahovic ile dost kaldıklarını söyleyen Sandal, önceki gün oğlunun yeni yaşını kutladı. Eski eşiyle doğum gününde çekilen bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan şarkıcı, kısa süre içinde fotoğrafı yayından kaldırdı.

Önce paylaştı sonra sildi
Çocukları Yaman ve Yavuz için sık sık bir araya gelen eski eşler Mustafa Sandal ve Emina Jahovic, önceki gün Yaman’n 12. yaş partisinde buluştu. Sandal, Göcek’te yapılan kutlamadan çekilen kareleri sosyal medya hesabından paylaştı. Mustafa Sandal, 1-2 saat içerisinde eski eşinin yer aldığı kareyi kaldırdı. Daha sonra ise sadece oğullarıyla çekilen fotoğraflarını paylaştı.
 

Mustafa sandal kimdir
11 Ocak 1970 İstanbul doğumlu Türk şarkıcı ve şarkı yazar olan Mustafa Sandal 90’lı yılların başlarında çok sayıda şarkıcıya verdiği bestelerle müzik piyasasında önemli bir tanınırlığa ulaştı. Sanatçı 1994 yılında yayınladığı ilk stüdyo albümü Suç Bende ile önemli bir ticari başarı yakalayarak tüm Türkiye’de tanınan bir sanatçı haline gelen sevilen sanatçı Mustafa Sandal, ilköğrenimini Tarabya’daki Özel Dost İlkokulu’nda tamamladı. Daha sonra orta ve lise öğrenimi için İsviçre’nin Cenevre kentinde bulunan Leman Koleji’ne gitti. 8 yıllık tahsil süresinden sonra yükseköğrenim için ABD’nin New Hampshire eyaletindeki New Hampshire Üniversitesi’nde okumaya başlayan Sandal 1996’da Londra’ya yerleşti. Amerika’da yarım bıraktığı işletme eğitimine American College of London’da devam etti. İngilizce, İtalyanca ve Fransızca bilmektedir. Bedelli askerlik uygulamasından yararlanarak 1999 yılında Malatya’da 28 gün askerlik yapmıştır. Uçuşa merakı ile bilinen sanatçı pilotluk sertifikasına sahiptir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz