Ana Sayfa Magazin Müge Anlı’nın ekibinden ‘kardeşim’ dediği kişi transfer oldu

Müge Anlı’nın ekibinden ‘kardeşim’ dediği kişi transfer oldu

95
0

Yıllardır reyting rekorları kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı’nın sağ kolu olan kişi transfer oldu.

ATV ekranlarında yıllardır program yapan Müge Anlı’nın sağ kolu, kardeşim dediği, ekibin ileri gelen ve yetkili isimlerinden olan Kebriye Koç Anlı’ya rakip olarak görülen programa transfer oldu.

Kardeşim’ dedi, transfer oldu
Habertürk TV’de sunduğu tartışma programları ile tanınan Didem Arslan Yılmaz, Show TV’de sunmaya hazırlandığı Vazgeçme adlı realite programı ile ATV ekranlarının reyting rekortmeni Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı’ya rakip olmaya hazırlanıyor. Show TV’de sunmaya hazırlandığı program ile ATV ekranlarının reyting rekortmeni Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı’ya rakip olmaya hazırlanan Didem Arslan Yılmaz’ın ekibinde Müge Anlı’nın 3 ay önce işten çıkartılan eski çalışanlarından bazıları yer alacağı kulislerde konuşuluyor. Yine kulislerden gelen bilgilere göre, Nisan ayında sözleşmelerinin bitimine 3 ay kala işten çıkartılan ekipte yer alan ve Didem Arslan’ın ekibine katılacak isimler arasında Müge Anlı’nın kendisine çok yakın olan, programının taşıyıcısı ve kardeşim dediği Kebriye Koç’ta bulunuyor.  

Arka planda işten çıkarılmalar ve transferler konuşulurken Didem Arslan Yılmaz ise yeni start vereceği program hakkında konuştu. Gazetecilik yapmaya devam diyerek Twitter üzerinden açıklama yapan Didem Arslan Yılmaz, “Yepyeni bir heyecanla sizlerle birlikte olacağım @ShowTV  ekranlarda. Gerçeklerin peşinden gitmeye ve #Vazgeçme ‘den gazetecilik yapmaya devam” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz