Ana Sayfa Magazin Mucize Doktor dizi kadrosuna şok isimler

Mucize Doktor dizi kadrosuna şok isimler

99
0

Ekranların sevilen dizisi Mucize Doktor dizi kadrosunda değişiklikler yaşandı. Dizi kadrosundan bazı isimler ayrılırken, yeni karakterler diziye eklendi.

İzlenme rekorları kıran Mucize Doktor dizi kadrosu yeni isimlerle çekimlere devam ediyor. Diziye veda eden oyuncular Özge Özder ve Merve Dizdar sonrası kadroya yeni isimler eklendi.


Ülkemizde coronavirüs vakalarının görülmesiyle set çalışmalarına ara veren Mucize Doktor dizi kadrosunda bazı değişiklikler yaşandı. Özge Özder ve Merve Dizdar diziye veda ederken, oyuncu kadrosuna farklı isimler eklendi. Eylülde yeni sezona başlayacak dizinin çekimleri devam ederken, kadroya eklenen güçlü isimlerden biri Hakan Kurtaş. Son olarak 2018 yılında Çarpışma dizisinde oynayan Hakan Kurtaş, Mucize Doktor’un oyuncu kadrosuna katıldı. Sürprizli ve zor bir geçmişle 29. bölümde karşımıza çıkacak olan Hakan Kurtaş, yeni doktor rolünü üstlenecek.


Anne olduktan sonra ekranlardan uzaklaşan oyuncu Seda Bakan’ın da Mucize Doktor ekibine katılacağı hakkında söylentiler vardı. Ünlü oyuncu konuya açıklık getirerek teklif geldiğini fakat görüşmelerin devam ettiğini ve net bir karar olmadığını açıkladı.


28. bölümde neler olmuştu
Damla ve Nazlı, ilk kez bir hastanın sorumluluğunu birlikte üstlenir ve direkt birbirlerine girerler. Diğer tarafta gizemli bir ziyaretçinin etkisine giren Ali, her şeye rağmen, babasını kurtarmaya karar verir. Bölüm Başkanı Tanju hocanın gözü Ali ve Nazlı’nın üstündedir. Ali bir hata da daha yaparsa kovulma ihtimali vardır. Ferman bütün gücüyle Ali’yi korumaya çalışır.


Otizm farkındalığı oluşturarak toplumda etki yaratmayı hedefleyen ve seyircisiyle buluşmak için hazırlıkları sürdüren hazırlanan Mucize Doktor, eylül ayında yeni sezona start verecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz