Ana Sayfa Magazin Kibariye anneanne olmaya hazırlanıyor

Kibariye anneanne olmaya hazırlanıyor

74
0

Ünlü şarkıcı Kibariye mutlu gününde sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştirilere maruz kaldı. Heyecanlı gününde sert eleştirilerle karşılaşan Kibariye’den henüz bir açıklama gelmedi.

Şarkıcı Kibariye kızıyla birlikte gittiği doktor kontrolünde çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Fotoğraftaki dikkatsizliği yüzünden hayranları tarafından uyarılan sevilen sanatçı kural ve kanunlara uymasıyla tanınan sanatçı, hayranlarını oldukça şaşırttı.

“Hastamızın annesi Kibariye olunca Covid filan kalmıyor”
Anneanne olmaya hazırlanan ünlü şarkıcı hamile olan kızı 20 yaşındaki kızı Birgül Küçükbalçık doğum için gün sayıyor. Anne olmak için gün sayan Birgül’ü rutin kontrolleri için gittiği hastanede annesi Kibariye de yalnız bırakmadı. Anne-kız doktorları olan Melih Atahan Güven ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Kibariye’nin kızıyla pozunu paylaşan Güven, fotoğrafı “Hastamızın annesi Kibariye olunca covid filan kalmıyor” yorumu ile paylaşınca tepki çekti. Fotoğrafta maskesiz olunması sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştiri yağmuruna tutulmalarını kaçınılmaz oldu.

Kibariye kimdir
Gerçek adı Bahriye Tokmak olan Kibariye, 10 Ağustos 1960 yılında, Manisa’nın Akhisar ilçesi Kapaklı köyünde dünyaya gelmiştir. Doğan ve Makbule çiftinin ilk çocuğudur. Kibariye’nin doğduğu yıllarda anne ve babasının henüz evlenmemiş olması sebebi ile nüfus kayıtlarına doğum tarihi 1959 olarak geçmiştir. Daha sonrasında 1981 yılında kayıtlardaki doğum tarihinin düzeltilmesi için mahkemeye başvurmuştur. 8 kardeşi bulunan Kibariye’nin ailesi, pamuk ve tütün toplayıcılığı ile geçinmiştir. Ailesinin geçim sıkıntısı nedeni ile hiç okula gitmemiştir ve 11 yaşında sahne hayatına ilk adımını atmıştır. Manisa’nın Akhisar ilçesinde yaşayan Enver Düzay isimli bir müzisyen, o yıllarda Akhisar’da biz gazinoda şarkıcılık yapan Kibariye’yi küçük yaşta keşfetmiştir. 1974 yılından itibaren İzmir’de birçok pavyonda şarkı söylemeye başlamıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz