Ana Sayfa Spor Kayserispor’da şaşırtan istifa

Kayserispor’da şaşırtan istifa

56
0

Süper Lig’de başarılı bir dönem geçirmek için çalışmalar yapan Hes Kablo Kayserispor’da şok bir istifa söz konusu oldu.

Son dönemlerde yaptığı transferler ve yönetici değişiklikleriyle gündeme gelen Hes Kablo Kayserispor’dan beklenmeyen bir istifa geldi.

“Büyük üzüntü duyarak istifa ediyorum”
Hes Kablo Kayserispor Asbaşkanı Mustafa Tokgöz yazılı bir açıklama yaparak, “26 Haziran 2019 tarihinde yönetim kuruluna seçildiğim daha sonrasında çeşitli görevler aldığım Kayserispor Kulübü Yönetim Kurulu üyeliğimden ve üstlendiğim görevlerden büyük üzüntü duyarak istifa ediyorum. Benim için çok ama çok değerli, kıymeti tarife mümkün olmayan 14 ay geçirdiğim, her duyguyu zirvede yaşadığım, çok güzel hatıralar biriktirdiğim bu zamanları bir ömür boyunca kalbimde taşıyacağımı belirtmek isterim. Görev aldığım süre boyunca tanıştığım onca güzel insana, gerek keyifli gerek geçirdiğimiz stresli zamanlarda bana eşlik ettikleri için sonsuz teşekkür ederim. Tüm kulüp çalışanlarımız başta olmak üzere, teknik heyetimize, yönetim kurulu üyelerimize, Başkanımız Berna Gözbaşı’na bu zor görevde başarılar dilerim” cümleleri kurdu.

Yaşasın Kayserispor
Kayserispor camiasına girdiği günden bu yana sevilen isimler arasında yer alan genç yönetici Mustafa Tokgöz açıklamasında “Son olarak taraftarımıza; yönetim kurulunun aldığı kararların arkasında dimdik durması gerektiği, atılan temellerin yeni oluşumun uzun süreli olması yönünde planlandığı ve bu süreçte en çok ihtiyacımız olanın sabır olduğunu üzerine basarak hatırlatmak isterim. Çok zor denklemleri olan bu güzel camiada yerelden ulusala yayılmasını temenni ettiğim birlikteliğin tüm Türkiye’ye örnek teşkil edecek olması dileğiyle yaşasın Kayserispor” ifadelerinde bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz