Ana Sayfa Teknoloji Kablosuz, sessiz, teknoloji harikası süpürgeler

Kablosuz, sessiz, teknoloji harikası süpürgeler

40
0

Son zamanlarda yükselişte olan şarjlı dikey süpürgeler ev kadınlarının hayatını kolaylaştırıyor. Nedir bu şarjlı süpürgeler, özellikleri, avantajları nelerdir. Ayrıntılar haberimizde.

Ev kadınlarının, çocuklu annelerin, temizliği sevenlerin en büyük silahlarından biri olan elektrikli süpürgeler teknolojinin gelişmesiyle çağ atladı. Elektrik tasarrufu yapan, revaçta olan dikey şarjlı süpürgeler, ev temizliğinde pratik kullanım sağlamakla birlikte, aynı zamanda sessiz olması da alıcıları cezbediyor.


Eskiden tek tuşla çalıştırılan elektrikli süpürgeler teknolojinin ilerlemesiyle birlikte kablolarından arındı ve birçok avantaja sahip durumda. Yeni nesil geliştirilmiş elektrikli süpürgeler kolay kullanım özelliği ile kadınların dikkatini çekmekle kalmadı, aynı zamanda firmalar arasındaki rekabetin kızışmasına sebep oldu. Elektrik tasarrufu, daha fazla çekiş gücü sağlayan motor teknolojileri, alerjiye karşı filtreler, kablosuz kullanım imkânı ve buharlı temizleme gibi seçenekler yeni nesil elektrikli süpürge özellikleri arasında bulunuyor.

Çocuklu annelerin, evde hayvan besleyenlerin kurtarıcısı
El süpürgesi olarak da bilinen, buharlı temizleme imkânı sunan yeni nesil elektrikli süpürgeler, toz torbasız özelliği ile temizlik yapanların işini hafifletiyor. Doğrult boşalt sistemiyle temizlenebilen toz haznesi sayesinde, kolayca yıkanabilir. Çocuklu annelerin iş yükünü azaltmaya yardımcı süpürgeler, kablosuz olması ve sadece 68 desibel ses çalışmasıyla günün istenilen saatinde kullanılabilir. Evcil hayvan besleyenlerin ise en büyük problemlerinden biri olan tüy dökülmesi sorununa da çözüm getiren şarjlı dikey süpürgeler, hayvanların tüylerini etkili bir şekilde emebilen çekiş gücüyle kullananlara daha temiz bir ev ortamı sağlıyor. Hijyen konusunda iddialı olan dikey şarjlı süpürgeler, renk ve tasarım konusunda da göz dolduruyor.


Hem ortamdaki sağlığa zararlı alerjenleri yok eden hem de havayı temizleyen elektrikli süpürgelerin duvara monteli şarj yuvası yine avantajlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Elektrikli süpürgelerin üzerinde ek olarak verilen araçlar ise, raf, tezgah, tavan ve köşeler gibi ulaşması zor alanları temizlemek için tasarlanmış durumda.

Modelden modele farklılık gösteren dikey şarjlı süpürgelerin fiyatı 200 TL ile 4500 TL arasında değişiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz