Ana Sayfa Magazin İzzet Yıldızhan’ın ifşa mesajları gündeme bomba gibi düştü

İzzet Yıldızhan’ın ifşa mesajları gündeme bomba gibi düştü

20
0

Yabancı mesajlaşma programı üzerinden yaptığı konuşmalar sızdırılınca İzzet Yıldızhan ifşa şoku yaşadı. Genç kadına attığı mesajlarla herkesi şaşırtan Yıldızhan’dan açıklama bekleniyor.

Son olarak piyano başında söylediği türkü ile magazin basınına gündem olan ünlü türkücü bu kez ifşa mesajları ile sosyal medyayı salladı. Ünlü türkücü İzzet Yıldızhan, kullandığı sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleştirdiği mesajlaşmalar yazıştığı genç kadın tarafından afişe edildi.


İfşa edilince genç kadını engelledi
57 yaşında olan İzzet Yıldızhan, kendisinden yaşça küçük olan DJ Aysu Varol’a Instagram üzerinden mesaj atarak ofisine davet etti. Verdiği cesur pozlarla bilinen Varol ise Yıldızhan’ın kendisine attığı tüm mesajları ifşa etti. 9 çocuk babası olan ünlü türkücü sosyal medya üzerinden bir kadınla yaptığı konuşmaları ifşa oldu. Kendisini tanışmak için ofise çağıran türkücünün mesajlarını ifşa eden genç kadın, “İki nam salan hemen istediğini elde ederim havasında” dedi. Yıldızhan’a tepki gösteren Aysu Varol, Yıldızhan’ın kendisine imalı mesajlar attığını, ofisine davet ettiğini iddia ederek Instagram ve WhatsApp konuşmalarını ifşa etti. Yıldızhan peş peşe mesajlar gönderdiği genç kadını Instagram’dan engelledi.

İzzet Yıldızhan kimdir
Diyarbakır-Çermik ilçesine bağlı bir Zaza köyünde dünyaya gelen İzzet Yıldızhan’ın annesinin adı Suriye Zelal, babasının adı ise Mustafa’dır. Yıldızhan kendisi de dahil 15 kardeşten en küçüğüdür. Doğduğunda babasını kaybettiği için 15 çocukla annesi yalnız kalmış, bu yüzden kardeşleriyle birlikte tarlalarda çalışmaya başlamıştır. Çocukken pamuk işçiliği yapmış, dönem dönem ailesi ile birlikte sezonluk işçi olarak çalışmaya gitmiştir. İzzet Yıldızhan’ın şu an 9 çocuğu var ve hepsi de nikahsız 3 eşinden dünyaya gelmiştir.


Aysu Varol kimdir
Aysu Varol aslen Bursalı ve Uludağ Üniversitesi mezunu. Spor ve sağlıklı beslenme üzerine videolar çekiyor, takipçileriyle paylaşıyor. Birçok mekanda DJ’lik performansı sergileyen Varol’u Instagram’da 102 bin kişi takip ediyor. Cesur pozlar vermeyi tercih eden Varol aynı zamanda spor tutkunluğu ile de biliniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz