Ana Sayfa Magazin İlk kez zayıf olduğu fotoğrafları paylaştı, kimse tanıyamadı

İlk kez zayıf olduğu fotoğrafları paylaştı, kimse tanıyamadı

26
0

Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı eğlence programıyla ünlenen Eser Yenenler zayıf halini paylaşınca hayranları tanıyamadı.

BKM Mutfak oyuncularından olan aynı zamanda Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı programın sunuculuğunu yapan Eser Yenenler, kısa bir süre önce kilo vermeye karar verdiğini ve sıkı bir diyete başladığını duyurmuştu. Oyuncu Eser Yenenler, aldığı kilolar sağlığını etkilemeye başlayınca diyete girmeye karar verdi.
 

“Diyette kendimi tutamadığım oluyor”
90 gün sürecek diyet ve spor programına başlayan ünlü isim, bu süreçte nasıl bir yol izleyeceğini de YouTube kanalında yayınladığı video ile takipçileriyle paylaştı. Diyete 137 kiloyla başlayan ve hedefinin 110 olduğunu belirten Yenenler, “Geçen hafta 3,5 kilo verince biraz şımardım. Bu hafta da iyi bir rakam geleceğini düşünüyorum. Kendimi tutamadığım dönemler oluyor. Yaşadığım acı şeyler diyete devam etmem gerektiğini gösteriyor” dedi.

Oğluyla oyun oynamak için zayıflamak istiyor
Oğluyla oyun oynadığı esnada oluşan bir olaydan bahseden Yenenler, “Berfu oğlumuz Kuzey’i kucağına aldı ve yerde duran topa vurmaya başladı. Kuzey de inanılmaz eğlendi bu durumdan. Ben de kendi kendime ‘oğlumuz futbolu, ilk top sürüşünü babasından görmeli’ dedim. Kuzey’i kucağıma aldım. Topa vurdum, oraya yetişemedim. Aynı anda çocuğu tutamadım, topa koşarken yarıda kaldım falan Kuzey de bu durumdan pek memnun kalmadı. O olaydan sonra tekrar diyet yapmaya motive oldum” diye konuştu.

En zayıf halini paylaştı
Yıllar önce de bunu başarabildiğini söyleyen Eser, o döneme ait pozunu paylaştı ve “Bu zamana kadar hiçbir yerde görmediğiniz, şok olacağınız en zayıf halim sizinle şu an paylaşıyorum. Tipim çok iyi değil ama ben de bir dönem zayıftım. Ergenlik dönemime denk geliyor” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz