Ana Sayfa Gündem En güzel bayram mesajları

En güzel bayram mesajları

33
0

Kurban bayramı yaklaşırken sevdiklerine, arkadaşlarına, akrabalarına mesaj atmak isteyenler en güzel bayram mesajlarını internet üzerinden aratmaya başladı.

Covid-19 gölgesinde yaklaşan Kurban bayramı nedeniyle, yakınlarına içten ve samimi bir kutlama mesajı atmak isteyen vatandaşlar internet üzerinden en güzel bayram mesajlarını araştırmaya başladı.


Koronavirüs tedbirleri kapsamında kutlanacak Kurban Bayramında vatandaşlar hem küçük bir tatil yaparak nefes alacak, hem de sosyal mesafe kuralları çerçevesinde hareket edecek. Pandemi süreci sebebiyle ailelerinden, yakınlarından uzak olan ve birlikte bayram geçiremeyen kişiler bayramlaşmak için arama ve ya mesaj gönderme yöntemini kullanacak. İnternet üzerinden aratarak bulabileceğiniz en güzel bayram mesajlarını ise sizler için derledik:


*Bayram dostluğu, sevgiyi ve geleceği paylaşmaktır. Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı paylaşmaktır. Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz bir Kurban Bayramı dilerim.

*Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin.

*Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

*Meleklere her zaman sizinle olsun bu mübarek ayda mübarek bayramınız Hayırlı Olsun Kurban bayramınız Kutlu Olsun.

*Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle.

*Heyecan ve özlemle beklenen Kurban Bayramı geldi, hoş geldi. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle.

*Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği; mutluluk içinde, sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle.

*Bu bayramda tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun. Her daim birlik ve beraberlik içinde, huzur ve sevgi dolu bayramlar geçirmek ümidiyle.

*Kurban Bayramı’nızı en içten dileklerimizle kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz.

*Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

*Her gününüzün bayram coşkusu ve mutluluğu içinde sevdiklerinizle birlikte geçmesini diler; selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.

*Bayramın sizin, milletimiz ve ülkemiz için huzur, barış ve mutluluğa vesile olmasını temenni ederim.

*Kurban Bayramı’nızı en içten dileklerimizle kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz.

*Kurban Bayramının milletimize, İslam alemine ve hemşerilerimize hayırlara vesile olmasını dilerim.

*Sevdiklerinizle bir arada, sağlık, huzur ve mutluluk dolu nice bayramlar geçirmeniz dileklerimle
birlikte, Kurban Bayramı’nızı tebrik ederim.

*Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, küslerin barıştığı, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramınız mübarek olsun!

*Bu güzel ayın mübarek bayramı bizlere mutluluk getirsin. Sevinç ve huzur dolu bir Kurban Bayramı dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz