Ana Sayfa Magazin Ece Üner’e tehditler savurdu

Ece Üner’e tehditler savurdu

89
0

Başarılı sunucu son dönemlerde sunduğu haberler ve yaptığı yorumlarla gündeme otururken, yerinde tespitleriyle ise alkış topluyor.

Kendine has üslubu ile haber sunan Ece Üner’in sözleri ve sarsılmaz duruşuyla beğeni topluyor. Deneyimli gazeteci ülkemizde her geçen gün artarak devam eden kadın cinayetlerine karşı net ve sert tavrıyla tanınıyor. Üner, sosyal medyada da çok kez başarılı işlere imza atmış, beğeniyle izlenen sunucu Türkiye’de yaşanan birçok olay hakkında fikrini net bir şekilde beyan etmiştir.


“Gel buradayım
Haber sunucusu Ece Üner, bir Twitter kullanıcısının “Ben Ece Üner’i yakalarsam çiğ çiğ etini yerim… Gömmeye saçının kılını bırakmam…” şeklinde bir yazı yazarak ölümle tehdit etmesi üzerine “Hadi bakalım gel buradayım!” diye Twitter hesabı üzerinden cevap verdi. Başarılı sunucunun takipçileri tarafından araştırılan ve diğer tweetlerine ulaşılan Fikret isimli Twitter kullanıcısının daha önce de sunucu hakkında tehditkar yazılar yazdığı ortaya çıktı.

Ece Üner kimdir?
Başarılı sunucu Ece Üner 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Günümüzde Habertürk Tv’de Ece Üner ile enine boyuna isimli programı sunmaktadır. Daha önce NTV, CNN Türk, Habertürk, Show Tv kanallarında çalışan ünlü sunucu, Koç Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezundur. Ardından Belçika Brüksel’de Avrupa Birliği konusunda özel bir eğitim almıştır. Babası Dinç Üner CNN Türk kanalında genel müdürlük yapmıştır. Başarılı sunucu bir programda aslen Şanlıurfa’lı olduğunu belirtmiştir. 2013 yılında CNN Türk spikerlerinden Deniz Bayramoğlu ile evlenmiş ve bu evliliğinden bir kızı vardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz