Ana Sayfa Magazin Ece Seçkinden meydan okuma

Ece Seçkinden meydan okuma

43
0

Yeni çıkardığı şarkısı Acayip İyi için dans ettiği video ile TikTok’ta izlenme rekoru kıran Ece Seçkin yine çok iddialı bir konuşmaya imza attı.

Yeni şarkısı “Acayip İyi” ile müzik piyasasını kasıp kavuran Ece Seçkin, son günlerin en çok konuşulan ismi oldu. Geçtiğimiz günlerde Acayip İyi için çektiği dans videosuyla kırılmasıyla zor bir rekoru kıran Seçkin, hakkında merak edilen sorulara yanıt verdi.


Röportajda samimi itiraflarda bulunan şarkıcı, şu an olmak istediği noktada olduğunu belirterek “Hayalini kurduğum noktadayım. Ama daha yapacak çok işim var. Çünkü hayallerim de benimle birlikte büyüyor. Ama tabii dönem dönem aksilik yaşadığımız da oluyor” dedi.

“Türk olarak bunlarla gurur duyulmasını bekliyordum”
Yaptığı bazı işlerden dolayı eleştirildiğini söyleyen Ece Seçkin, “Mesela geçen sene üç iş çıkardım. Bunlardan biri Enrique Iglesias’la yaptığım düetti. Maalesef dinleyici rap’ten kafasını kaldıramıyordu. Şarkı şimdi patladı, birçok yorum alıyorum. Olumlu birçok yorum var. Ama, “Enrique sen manyak mısın? Ne işin var Ece Seçkin’le” diyenler de var. Ardından ‘Charlie’nin Melekleri’ filminde Türkiye görüntüleri üzerine ‘Adeyyo’ şarkımı kullandılar. Yine birileri “Charlie’nin Melekleri siz manyak mısınız? Adeyyo çaldı ööö” yazmış. Bir Türk olarak bunlarla gurur duyulmasını bekliyordum” ifadelerini kullandı.

“Dünya starıyım ama dünyanın haberi yok”
Dünyaca ünlü projelerde adı geçen şarkıcı “Sizden dünya starı olur mu?” sorusu üzerine sözlerine şöyle etti: “Benden çok güzel dünya starı olur ama ben dünya starı olmak istemiyorum. Ben zaten dünya starıyım ama dünyanın haberi yok beybi! Şaka bir yana, herhalde hayatımda daha fazla stres istemiyorum.”

TikTok’taki dans videosu 8.2 milyar izlenen Seçkin,”Birçok kişi benim hashtag’imi kullanarak dans videosu çekti. Bu rakam hashtag’lerin toplam izlenme oranı. Bu başarıda Z kuşağına hitap etmemin etkisi de büyük” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz