Ana Sayfa Magazin Ebru Polat’tan Karısını darp eden adama küfürlü tepki

Ebru Polat’tan Karısını darp eden adama küfürlü tepki

62
0

Türkiye’nin gündeminden düşmeyen kadına şiddet vakalarına bir yenisi de Bingöl’den eklendi. Bingöl’ün Karlıova ilçesinde yaşayan cani eş görme engelli karısını çocuklarının yanında bayıltana kadar dövdü. Sosyal medyada kısa sürede gündem olan görüntülere Ebru Polat da sessiz kalamadı.

Çocuklarının gözü önünde görme engelli karısını sopayla bayıltana kadar dövdü. Cani adam sosyal medyanın gündemine otururken, bu olay birçok kullanıcı ve ünlü tarafından tepki çekti. Görüntüleri izleyen Ebru Polat ise küfür ederek “Delik deşik edilmeyi hak ediyorsun” dedi.

Nasıl bir vicdanın var senin?
Sosyal medya hesabından video yayınlayarak yaşanan korkunç olaya tepki gösteren Ebru Polat, “Pe… Bunun için elli kere video çektim küfür ettiğim için sildim ama dayanamadım. Delik deşik edilmeyi hak ediyorsun. Bütün gece ağladım. İnsanı zorla suça teşvik ediyorsunuz. Dışarıda seni eziyorlar, ağzını burnunu dağıtıyorlar kim bilir ne pislikler yapıyorlar geliyorsun gücün evdeki kadına yetiyor dimi. Bir de görme engelli kadına… Nasıl bir vicdanın var senin? Çocukları ve eşini dövdüğün o çubuğa oturursun. O paylaştığım ilde iki delikanlı vardır diye düşünüyorum” diyerek öfkesini kustu.

Tepki sonrası gözaltına alındı
Bingöl Karlıova’ya bağlı Gameşan köyünde görme engelli S.E, kocası Hasan E’nin fiziki şiddetine maruz kaldı. 3 kızının gözü önünde eşine dayak atan şahıs, şiddet görüntülerinin sosyal medyada paylaşılması ve kullanıcıların yoğun tepkisinden sonra gözaltına alındı. Eşine ve çocuklarına şiddet uygulayan acımasız koca hakkında uzaklaştırma kararı verildi.

Ebru Polat Kimdir
30 Haziran 1983 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen ünlü şarkıcı. Genç yaşlarda bale eğitimi aldı. Müzikle ilkokul korosunda tanışan Polat, eğitim hayatını müzikten farklı bir alana çevirerek hukuk okumaya karar verdi. 2005 tarihinde Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimini başarıyla tamamladı. Bir süre avukat olarak görev yapmıştır. İlk albümü 2007 çıkışlı Çetin Ceviz’dir. Avukatlığı bırakıp kariyerini müzik üzerine kurmaya karar veren güzel şarkıcı Londra’ya giderek bu şehirde bulunan sanat akademisi Royal Akademi’de müzik eğitimi aldı.

Türkiye’ye döndükten sonra 2008 yılında ikinci EP albümü olan “Çok Geç”’i piyasaya sürdü. Albümün ismiyle aynı olan “Çok Geç” şarkısının sözü ve müziği Sezen Aksu’ya ait. Bu şarkı dışında Sezen Aksu’nun “Seni Yerler” şarkısını da tekrar yorumladı. 2009 yılında “Kalp Ayazı” albümünü yayımladı. Albümün içerisinde Serdar Ortaç, Fettah Can, Murat Güneş, Sezen Aksu’nun şarkıları yer aldı. Ayrıca albümde Polat’ın sözü ve müziği kendine ait olan “Delikanlı Kız” şarkısı da yer aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz