Ana Sayfa Gündem Bayram nedeniyle toplu taşıma ücretsiz

Bayram nedeniyle toplu taşıma ücretsiz

62
0

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç bayram süresince ulaşım araçlarının ücretsiz olacağını açıkladı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç Covid-19 gölgesinde geçecek olan Kurban bayramında otobüs ve tramvaylarla ilgili duyuruda bulundu.

Dört gün sürecek Kurban Bayramı’nda otobüslerin ve tramvayların ücretsiz olacağını açıklayan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç , “Vatandaşlarımız için şehir içi ulaşımlarını rahat bir şekilde sağlamaları adına otobüs ve raylı sistem seferlerimizi aksatmadan sürdüreceğiz. Ayrıca bayram boyunca belediye otobüslerimiz ve tramvaylarımız ücretsiz hizmet verecek “dedi.

Kurban Bayramın nedeniyle vatandaşların ulaşımlarının hızlı ve rahat bir şekilde sağlamak üzere otobüs seferlerinde düzenlemeler yapan Büyükşehir Belediyesi aynı zamanda alınacak birçok tedbirlerle ilgili çalışmalar yürütüyor.

Başkan Büyükkılıç, Kurban Bayramı süresince belediye otobüsleri ve raylı sistemin ücretsiz olacağını belirterek, “Kurban Bayramı için tüm tedbirlerimizi aldık. Hazırlıklarımızı da şükürler olsun ki tamamladık. Otobüslerimiz ve tramvaylarımız da bayram boyunca tüm vatandaşlarımıza ücretsiz hizmet verecek” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz