Ana Sayfa Ekonomi Bayram kredisi faiz oranları açıklandı

Bayram kredisi faiz oranları açıklandı

81
0

Bayram öncesi nakit ihtiyacı olan vatandaşlara uygun faizli kredi veren bankalar ve faiz oranları açıklandı.

Pandemi sürecinde nakit desteğine ihtiyaç duyan vatandaşlar için müjdeli haberler geldi. Vatandaşın ihtiyacını karşılamak için faiz oranlarını düşüren bazı bankalar, uygun kredi kullanma fırsatı sundu.


Şekerbank, ING Bank, DenizBank, İş Bankası, Yapı Kredi gibi bankalar bayram öncesi vatandaşın nakit desteğine olan ihtiyacını düşünerek, kredi kampanyaları başlattı. Şekerbank sadece bireysel müşterilerine özel düşük faiz oranlı kredi kampanyası yaparak finansman desteği yapacağını açıkladı. Düşük faizli kredinin yanı sıra 3 ay ertelemeli ödeme ve 60 aya kadar vade fırsatı da sunan Şekerbankın faiz oranları ise şu şekilde:

– 12 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 0.79
– 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 0.89
– 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 0.99
– 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.09


Müşterisi olsun, olmasın
Bayram öncesi vatandaşa bir diğer müjdeli kredi haberi ise ING Bank’tan geldi. Müşterisi olsun olmasın fark etmeksizin 3 ay taksit ertelemeli, 60 aya kadar da vadeli kredi fırsatı tanıyan ING Bank, 0.79 oranında faizle finansman desteği sağlayacağını duyurdu.

Yapı Kredi bayram müjdesi
Yapı kredide 3 ay ertelemeli bayram kredisi kullanan müşterilerine çeşitli kolaylıklar sağlanacağını söyleyen Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen: “Küresel olarak zorlu bir süreçten geçiyoruz. Salgın sebebiyle içinde bulunduğumuz bu zor dönemde de müşterilerimize destek olmak ve ülkemize hizmet etmek adına sınır tanımadan var gücümüzle çalışıyoruz. Yapı Kredi olarak, 3 aya varan ertelemeli ödeme seçenekleriyle sunduğumuz taşıt kredisi ve aylık yüzde 0,89 faizli konut kredisinin yanı sıra Ramazan Bayramı’nda da 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisiyle müşterilerimizin yanındayız. Her zaman olduğu gibi bu zor dönemde de müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ürünler geliştirerek onları desteklemeye ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.


Akbank bayram kredisi
Acil nakit desteğine ihtiyacı olan bireysel müşterilerine, özel bayram kredisi fırsatı sunan Akbank 0.99 faizle başlayan kredi kullanma olanağını tanıdı. Akbank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerin, 7/24 Akbank mobil aracılığıyla başvuru yapabilecekleri açıklandı.


İş bankası bayram kredisi
Uzun vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen İş Bankası müşterileri, 3 ay ertelemeli kredi alabilecek. İhtiyaç kredisi faizi yüzde 0.96 oranla uygulanırken, vade süresine göre faiz oranı değişiklik gösterebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz