Ana Sayfa Gündem Başkan Yalçın belediye personeliyle bayramlaştı

Başkan Yalçın belediye personeliyle bayramlaştı

19
0

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın Kurban bayramı nedeniyle belediyede çalışan personelle bayramlaştı.

Korona virüs tedbirleri kapsamında gerçekleşecek olan Kurban bayramı nedeniyle Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın belediyede çalışan personelle bayramlaştı.

Covid-19 tedbirleri gölgesinde geçecek olan Kurban bayramı nedeniyle Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın belediyedeki tüm odaları tek tek gezerek çalışan personelle bayramlaştı. Bu bayramın eski bayramlar gibi olmadığını hatırlatan Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, “Bayramınız şimdiden mübarek olsun, Cenab-ı Allah sağlık ve sıhhat içerisinde yenilerine ulaşmayı nasip etsin. Tabi bu bayram eski bayramlar gibi değil. Mümkün olduğu kadar az kişiyle temas etmemiz lazım. Maske, mesafe ve temizlik kuralına sonuna kadar riayet etmemiz lazım. İnşallah önümüzdeki bayramlarda daha gönlümüze göre bir bayramlaşma yaparız. Ben şimdiden hepinizin ve ailelerinizin bayramını tebrik ediyorum” dedi.

Bayramlaşma nedeniyle odaları tek tek gezen Başkan Yalçın, hem iş hakkında kısa bilgiler aldı hem de çalışanlara şeker ve kolonya ikramında bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz