Ana Sayfa Spor Başkan Bedir’den sert yanıt geldi

Başkan Bedir’den sert yanıt geldi

55
0

Hes Kablo Kayserispor eski Başkanı Erol Bedir, kulübün borcunun kasıtlı olarak saklandığına dair yapılan açıklamalara sert tepki gösterdi.

Hes Kablo Kayserispor kulübü Başkanı Erol Bedir, yazılı bir açıklama yaparak, borç miktarının genel kuruldan saklandığı yönünde yapılan iddiaların gerçeği yansıtmadığını ifade etti.


“Saklanmak istenen şey yazılmaz”
Kayserispor eski Başkanı Erol Bedir, “Kulübümüzün 29 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurulu’na sunulan Yönetim ve Denetim Kurulu raporlarında kulüp borcunun 141 Milyon 218 Bin 914 TL olarak açıklandığı hususunda denetim elemanının yine kasıtlı ve taraflı olarak raporuna aldığı Denetim Kurulu raporunun bir sureti ektedir. Rapor, okuma yazması olan herhangi birisi tarafından okunduğunda görülecektir ki 2.sayfanın 9.satırında büyük harflerle kısa Vadeli Borçların 214 Milyon 499 Bin 192 TL, yine aynı raporun 10.satırında yine büyük harflerle Uzun Vadeli Borçların 826 Bin 474 TL olduğu (215 milyon 825 Bin 666 TL) yazılıdır. Bakmak ve görmek isteyen herkesin görebileceği punto ile yazılmıştır. Denetim elemanının eksik açıklandığı diğer feveran ettiği tutar kulüp kayıtlarında var olan aktif değerlerin dikkate alınması durumunda kulübün o günkü net borcudur. Türk spor camiasının lokomotif kulüpleri olan Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor açıklama örnekleri en küçük bir araştırma ile hemen görülebilecektir. Bu kulüplerin borç açıklaması hep net borç ifadesini ihtiva etmektedir” cümleleri kurdu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz