Ana Sayfa Spor Antrenörler futbolcu yetiştirsin

Antrenörler futbolcu yetiştirsin

76
0

Kayseri ASKF Başkanı Musa Soykarcı, antrenörlerin seçim propagandası yapmasına tepki göstererek, antrenörlerin futbolcu yetiştirmek için çaba sarfetmelerini söyledi.

Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF)’nda Genel Kurul heyecanı başladı. ASKF, aldığı karar neticesinde 8 Ağustos 20209 Cumartesi günü sandık başına gidecek. Kayseri ASKF Başkanı Musa Soykarcı, demokratik bir seçim olacağını ifade ederek, “21 yıldır başkanlığını yürüttüğüm Kayseri ASKF’yi en güzel şekilde temsil etmişiz ki, birileri buraya aday oluyor. Bu güzel bir gelişme. Ancak aday olacakların tüzüğü incelemeleri gerekir. Özellikle seçim propagandası yapan antrenörlere sesleniyorum. Antrenörler kendi işlerini yapmalı. Antrenörlerimiz bizim olmazsa olmazımızdır. Mehmet Topuz’dan sonra Ali Turan’dan sonra bu şehirden futbolcu çıkmadı” dedi.

Kayseri ASKF Başkanı Soykarcı, “Argıncık’a 44 tane kulüp binası yaptırdık. Erkilet’e 2 saha yaptırdık. Gelecekte Erkilet’e 22 kulüp binası yapılacak. Melikgazi tarafında saha eksiğimiz var. Bunlar da yapılacak. Projelerimizi var. Birlik beraberlik içerisinde yerel yönetimlerin desteği ile bunları da hayata geçirmek için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nde basın açıklaması yapan Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Musa Soykarcı, genel kurul toplantısının 8 Ağustos 2020 Cumartesi günü gerçekleştirileceğini ve 121 kulüpten 396 delegenin oy kullanacağını sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz