Ana Sayfa Gündem Andrenochrome: Ölümsüzlük İksiri

Andrenochrome: Ölümsüzlük İksiri

53
0

Wayfair sitesinde çocuk ticareti yapıldığı iddiaları öne sürülürken, sitenin arka planında konuşulanlar gündemi sarstı.

Çocuk pazarlığı yapıldığı iddia edilen e-ticaret sitesinin arka planında konuşulanlar duyanlara yok artık dedirtti. Gündeme bomba gibi düşen iddialar çocuk pazarlığının nedenini açıklar nitelikte olmakla beraber, sosyal mecralarda büyük yankı uyandırdı.

Uyuşturucu kaynağı: çocuklar
Wayfair internet sitesi hakkında ortaya atılan çocuk ticareti iddiaları gündemi sarsarken, çocuk pazarlığının arka planında öne sürülen iddialar kafaları karıştırdı. Amerikan e-ticaret sitesinin çocuk pazarlığını yapmasının asıl nedeninin Andrenochrome isimli bir bileşen için olduğu iddia edildi. Mobilya, ev eşyası gibi ürünlere kayıp olan çocukların isimlerinin verildiği sitenin asıl amacının çocukları kaçırarak vücuttaki adrenalin içeren Andrenochrome bileşenini elde edebilmek olduğu öne sürüldü. Andrenochrome güçlü ve kimyasal bir bileşen olmakla beraber, 0-9 yaş arası çocuklarda korkutma ve işkenceyle en yüksek seviyelere ulaşır. Buna istinaden Wayfair isimli internet sitesinin çocuk pazarlığı yaptığı ve ölümsüzlük iksiri adı verilen Andrenochrome üretmeye çalıştığı iddialar arasında.

Ölümsüzlük Şurubu
Andrenochrome vücutta salgılanan adrenalinin oksitlenmiş̧ hali yani kimyasal bir uyuşturucudur. İnsan vücudu bu kimyasalı korku veya heyecan sırasında gerçekleşen adrenalin patlaması ile salgılar. Etkileri arasında çok etkileyici görsel renk, mutluluk, zindelik, kontrollü halüsinasyon, duyuların güçlenmesi, icat yeteceği, acı ve mutsuzluğa karşı duyarsızlaşma, yaslanmanın P’ye yakın yavaşlatılması, erkeklerde ise iki kat fazla cinsel güç̧ etkisi vardır. Diğer kimyasallardan daha güçlüdür bu sebeple daha fazla bağımlılık yaratır. Eğer bir insan Andrenchrome bağımlısı haline gelip fakat temin edemiyorsa, kimyasalın yan etkilerinden olan sol gözaltı morarması yaşar.

Geçtiğimiz günlerde Talk Show programında konuşan Sandra Bullock, sunucunun sorduğu nasıl genç kalıyorsun sorusuna, çocuk derisi enjekte ettirdiğini açıklamıştı. Adeta Andrenochrome bileşenine işaret eden ünlü oyuncunun konuşmaları büyük tepki çekmişti. Suçlamalara net olarak bir açıklama yapılmamakla beraber, Amerikan medyası konuyla ilgili sosyal medya üzerinden tepki göstermeye ve takibi sürdürmeye devam ediyor.  

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz