Ana Sayfa Magazin Ali Sunal sinirlendi, Berkay özür diledi

Ali Sunal sinirlendi, Berkay özür diledi

72
0

Güldür Güldür Show programının sunuculuğunu yapan Ali Sunal, gürültü nedeniyle rahatsız olduğu için otel sahibiyle kavga etti.

Yeşilçam efsanelerinden Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal, tatil yapmak için gittiği Bodrum’da sesten rahatsız olduğu için otel sahibiyle tartıştı.

Şarkıcı Berkay yüzünden tartışma çıktı
Ekranların sevilen yüzü, usta oyuncu Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal tatil yapmak için gittiği Bodrum’da ailesiyle birlikte huzursuzluk yaşadı. Gürültüden rahatsız olan ve bu yüzden otel sahibiyle tartışan Sunal, aşırı gürültüden ötürü çocuğunun uyuyamadığını söyleyerek sert tepki gösterdi. Gelen aşırı müzik sesi nedeniyle otel sahibini arayarak ,“Kapatın şu müziği kardeşim, evde bebek var ve biz uyuyamıyoruz” dedi. Otel sahibi Sunal’ın dediklerine sinirlenince, ikili arasında itiş kakış yaşandı. Tartışmanın devam ettiği esnada yüksek sesli müziğin ünlü şarkıcı Berkay’ın konakladığı villadan geldiği ortaya çıktı. Kendi saz ekibiyle şarkı söyleyen Berkay, durumdan haberdar olunca koşarak kapıya gitti ve Ali Sunal’dan özür dileyerek müziğin sesini kıstı.

 

Ali sunal kimdir?
Ali Sunal, 22 Eylül 1977 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. Annesi Gül Sunal, Babası Kemal Sunal‘dır. Aslen Malatya‘lıdır. Kız kardeşi Ezo Sunal’da tiyatrocudur. İstanbul Yeditepe Üniversitesi‘nde İşletme eğitimi aldı ve 1999 yılında mezun oldu. Sadri Alışık Kültür Merkezi Tiyatrosu, Dormen Tiyatrosu, Tiyatro İstanbul gibi topluluklarda çalıştı. Sinema ve dizi filmlerde rol aldı. Şu anda Güldür Güldür Show’da koreografi yönetmenliği yapmaktadır.


Berkay kimdir?
Tam adı Berkay Şahin’dir. 29 Aralık 1981’de Ankara’da doğmuştur. 1996 yılından beri annesiyle beraber İzmir‘de yaşayan sanatçı, 2009 yılından bu yana İstanbul‘da yaşamaktadır. 2009 yılında İstanbul’a taşınan Berkay, albüm çalışmalarından önce Bodrum, Antalya, Çeşme, Kuşadası gibi tatil beldelerinde belirli mekânlarda sahne aldı. Berkay, 2010 yılında ilk albümü “Ele İnat” ile ‘en iyi sanatçı’ ödülüne layık görüldü. İkinci albümü “Aşk Sadece” 2012 yılında yayınlandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz