Ana Sayfa Gündem A101, ŞOK ve BİM marketlerine personel alımı

A101, ŞOK ve BİM marketlerine personel alımı

59
0

Türkiye genelinde binlerce şubesi olan ve yüz binlerce personele istihdam imkanı veren marketler yeni personel alımı yapacaklarını duyurdu. 

A101, ŞOK ve BİM marketleri internette personel alımı yapacağını duyurdu. Kariyer sayfası üzerinden kendi resmi internet adreslerini kullanarak personel alımı yapacaklarını duyuran BİM, A101, ŞOK marketlerine pek çok kişi iş başvurusunda bulunuyor.

Türkiye genelinde binlerce şubesi olan A101, ŞOK ve BİM marketler zinciri milyonlarca vatandaşa istihdam sağlayacak. Personel alımı yapılacak kadrolar arasında pek çok boş pozisyon bulunuyor.
Binlerce vatandaşa istihdam sağlamak için birçok pozisyona eleman alacak olan marketler zincirinin açtığı pozisyonlar ise şu şekilde:
*Kasa
*Reyon personeli
*Kozmetik personeli
*Bölge taze gıda personeli
*Meyve sebze personeli
*Et Şarküteri personeli
*Unlu mamuller personeli
*Satış elemanı
*Beden işçisi
*Kasiyer
*Perakende satış temsilcisi
*Personel Depo görevlisi
*Satış danışmanı gibi pozisyonlar değerlendirilecek.

BİM ve A101 İş Başvuru Nasıl Yapılır
BİM personel başvurusu yapacak adaylar https://www.bim.com.tr/categories/676/hizli-basvuru.aspxe sekmesi üzerinden çıkacak formu doldurarak iş başvurunuzu yapabilir.
A101 personel alım başvurusu için https://www.a101.com.tr/kariyer A101 personel alımı için başvuru oluşturmak isteyenler linki kopyalayarak yeni sayfada açılan iş formunu doldurduktan sonra başvurularını tamamlayabilirler. Başvurular değerlendirmek için alınır ve şartları uyan adaylar iş görüşmesine çağrılır.

Başvuru Yapabilecek Adaylarda Aranan Şartlar
A101, BİM, ŞOK marketler zinciri binlerce vatandaşa istihdam sağlamak için çeşitli pozisyonlarda iş pozisyonu açarak belirli koşullarda eleman alımı yapıyor. İş alımı için aranan şartlar ise şu şekilde:*Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına sahip olmak
* Üniversite, lise ve ilkokul mezunu olmak
*Yoğun çalışabilecek düzeyde olmak
* Erkek adaylarda askerliğini yapmış olmak
* Takım çalışmasına ve ekip çalışmasına uyumlu olmak
*Güler yüzlü ve özverili çalışma sergileyebilmek
* Perakende sektöründe ilerleme hedefi olan
* İletişim becerisi yüksek müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip olmak bu marketlerde başvuruyu yapacaklar için aranan şartlar arasında yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz