Ana Sayfa Magazin 68 Kilo veren sanatçıyı görenler tanıyamadı

68 Kilo veren sanatçıyı görenler tanıyamadı

71
0

Şarkıcı Ferah Zeydan değişimiyle görenleri adeta şok etti. 68 kilo veren Zeydan’ı sevenleri tanıyamadı.

X Factör müzik yarışmasıyla yıldızı parlayan ve magazin dünyasına giriş yapan Ferah Zeydan verdiği kilolarla görenlerin adeta küçük dilini yutmasına neden oldu. Aşırı kilolu halleriyle bilinen Zeydan’ın eski halinden eder kalmamış olması dikkat çekti. Geçirdiği Mide küçültme ameliyatıyla 88 kiloya kadar inen genç şarkıcı aynada kendini tanıyamadığını söyledi. Yeni halinden fazlasıyla memnun olduğunu ancak gerçek hedefinin 70 kilonun altına düşmek olduğunu belirten Zeydan, X Factör müzik yarışmasına katılmasıyla hayatının değiştiğini dile getirdi.

İçimden başka bir insan çıktı
Kilolarından rahatsız olduğunu ve mide küçültme ameliyatı konusunda çok düşündüğünü söyleyen Ferah Zeydan, insanların kilolarından bahsetmesinden ilk zamanlar rahatsız olmasa da ilerleyen dönemlerde bu durumun kendisini etkilediğinden  de bahsetti. 156 Kiloya çıktığında artık bu duruma dur demesi gerektiğini anladığına dikkat çeken Ferah Zeydan, ‘’Yarışma programının ardından kilolarımdan bahsedildi ama ben bunu asla kafama takmadım. 156 kiloya ulaştığımda artık müdahale etmem gerektiğine karar verdim ve mide küçültme ameliyatı oldum. Doktorum Erdal Cücük sayesinde ameliyatım başarılı geçti. 156 kilodan 88 kiloya düştüm. Çok mutluyum, hayat benim için tekrar başladı. İçimden başka bir insan çıktı. Kilo verme sürecim kontrollü şekilde devam ediyor. Hedefim 70 kilonun altına düşmek. İleride daha fit ve sağlıklı bir görüntüye sahip olacağım. Ameliyatın ardından çok büyük değişim yaşadım. Ben bile artık kendimi tanıyamıyorum. Sevenlerim beni gördüğünde tanımakta zorluk çekiyor. Sevenlerim güzel yorumları beni çok mutlu etti. Onlar benim kilo halimi de zayıf halimi de sevdiler. Ama birçok insan da beni tanıyamıyor. 68 kilo verdim. İnşallah şarkılarla gündeme yeni halimle geleceğim” dedi.

12 yaşından beri müzik yaptığını ve bu işe sokak müziği ile başladığını söyleyen şarkıcı: “Katıldığım bir yarışma programında sesimi Türkiye ile tanıştırdım. Sonrasında Sinan Akçıl bana el uzattı. Şimdilerde Emre Aydın ile çok güzel projeler yapıyoruz” dedi. Ferah Zeydan Coronavirüs salgınından sonra sahne performanslarına da devam edeceğini söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz