Ana Sayfa Ekonomi 50 yeni istasyon daha..

50 yeni istasyon daha..

41
0

Class Petrol şirketi 2020 yılında 50 yeni istasyon daha açacak

Mart ayından bu yana ülkemizde etkisini olumsuz bir şekilde sürdürmeye devam eden ve binlerce vatandaşımızın hayatını kaybetmesine neden olan Koronavirüs’ten ötürü 2020 yılını pek de faydalı geçirmeyen Türkiye’de normalleşme süreci devam ediyor. Şirketler, yavaş yavaş yatırım ve üretime hız vermeye başladı. İşte bunlardan birisi de Class Petrol firması.

Class Petrol, 2020 yılı sonuna kadar 50 yeni şube açmanın planında. Böylece en az 1000 kişi daha istihdam edilmiş olacak. Naifoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahsun Uslu “Cumhurbaşkanımızın direktifleri doğrultusunda yatırımlara ve gelişmeye karar verdik. Zaman yatırım zamanı. bu yıl sonuna kadar bünyemize 50 yeni şube katmayı hedefledik.

Uslu, her bir istasyonda 20 ila 50 kişi arasında çalışan olacağına işaret ederek, “Önce Ege ve Marmara ardından da Çeşme ve Alanya ile yatırımlara devam edilecek. Bizler ne kadar yatırım yaparsak ülke ekonomisine o kadar katkı sağlamış oluruz. El birliği ile ülkemizin içinde bulunduğu koronavirüs sürecinden bir an önce çıkacağımıza inanıyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz