Ana Sayfa Magazin 3 yıllık evliliğini tek celsede bitirdi

3 yıllık evliliğini tek celsede bitirdi

55
0

Oyuncu Gökçe Akyıldız 2017 yılında evlendiği Mustafa Özyurt’la boşandı. Tek celsede evliliğine son veren güzel oyuncu neden dedirtti.

2015 tarihinde yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisinin başrol oyuncularından Oyuncu Gökçe Akyıldız, 3 yıl önce evlendiği ve bir çocuğunun olduğu eşi Mustafa Özyurt ile sessiz sedasız boşandı.

Tüm fotoğrafları sildi
Akyıldız, sosyal medya hesabında eşiyle olan tüm fotoğrafları da sildi. Boşandıktan sonra eski eşiyle hiçbir şekilde bağlantısının kalmamasını isteyen güzel oyuncu kullandığı sosyal medya hesabından eşiyle birlikte çekip paylaştığı tüm fotoğraflara veda etti. Ömer Aslan adında bir oğlu olan Akyıldız, şiddetli geçimsizlik nedeniyle 3 yıllık eşiyle anlaşmalı olarak yollarını ayırdı. Oğlunun velayetini de alan 27 yaşındaki oyuncu hayatına yeni bir sayfa açtı. Yeni bir işe de başlamaya hazırlanan Akyıldız, Koliba Film’in Star TV için çekeceği Kazara Aşk dizisiyle el sıkıştı.

Gökçe Akyıldız kimdir
30 Ekim 1992 tarihinde Sinop’ta dünyaya gelen Gökçe Akyıldız, dört çocuklu ailenin üçüncü çocuğudur, ilk oyunculuk deneyimi 2002 yılında yayınlanan “Bir Tutam Baharat” adlı film ile yaşamıştır. Sonrasında STV kanalında yayınlanan “Sırlar Dünyası”, “Büyük Buluşma” ve “Beşinci Boyut” gibi dizilerde rol alan Gökçe Akyıldız, 2005 yılında Kanal 7’nin “Zeynep” adlı yapımında başrol olarak yer aldı. Akyıldız, 2006 yılında “Ezo Gelin” dizisiyle ekranlara döndü. Sırasıyla “Parmaklıklar Ardında”, “Gazi” ve “Kollama” gibi dizilerin kadrosunda yer alan Gökçe Akyıldız, “Hayat Devam Ediyor” dizisi ile önemli bir çıkış yakaladı. Daha sonra “Kötü Yol”, “Bizim Okul” dizileriyle kariyerine devam eden Akyıldız, Show TV’de yayınlanan “Fatih Harbiye” dizisinde rol aldı. 2015 yılında başrollerini Özgür Çevik, İpek Karapınar ve Biran Damla Yılmaz ile paylaştığı “Kırgın Çiçekler” dizinde rol aldı. Gökçe Akyıldız, “Kırgın Çiçekler” setinde tanıştığı Mustafa Özyurt ile evlenmişti. Akyıldız, 2018’in Mart ayında bir erkek çocuğu dünyaya getirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz