Ana Sayfa Ekonomi 19 Ağustos altın fiyatları

19 Ağustos altın fiyatları

42
0

Altın fiyatları, güncel olarak sıklıkla araştırılan konular arasında yer alıyor. Ekonominin merkezinde yer alan altın, her dönemde yoğun ilgi görüyor

19 Ağustos Çarşamba günü altın fiyatları yatırımcılar tarafından merakla takip ediliyor. Güncel piyasalarda altın fiyatları tarihi rekorların ardından düşüşünü sürdürüyor.

Altının beklenmedik düşüşü
Düğün sezonuyla beraber altın alacak olanlar ve ya altına yatırım yapacaklar ekonomistlerin altın fiyatları yorumlarını takip ediyor. Gram, tam, yarım, çeyrek ve cumhuriyet altınında son durum duyanları şaşkına çevirdi. ONS fiyatlarındaki hızlı yükseliş altın fiyatlarının da güne dikey yönde başlamasına neden oldu. Geleneklerimizde büyük bir yere sahip olan altın fiyatları yükseldikçe, gözler gram altına çevrildi. Piyasaların güvenli limanı sayılan altının beklenmedik düşüşü herkes için merak konusu oldu.

19 Ağustos gram fiyatı 472 seviyesine geldi. Çeyrek Altın ise alışı 769 TL, satışı 785 TL’den alıcı buluyor. Global çapta yaşanan dalgalanma sebebiyle diğer altın fiyatları da değişiklik gösteriyor. Yarım altın fiyatları 1.533 TL alış 1.568 TL satış fiyatından alıcı bulurken, Kapalıçarşı’da Cumhuriyet altını 3.153 TL alış 3.201 TL satış fiyatından alıcı buluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz