Ana Sayfa Gündem 17 Ağustos Günlük burç yorumları

17 Ağustos Günlük burç yorumları

40
0

Aylık, yıllık, günlük ve haftalık burç yorumlarının yanı sıra gezegen hareketleri her daim ilgi çeken konuları oluşturuyor. Peki, 17 Ağustos haftasında 12 burcu neler bekliyor? Bu hafta Yeniay etkisini hissetmeye başlıyoruz.

Ağustos ayının ortalarına girdiğimiz şu günlerde geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen Dolunay’ın etkilerinden çıkıp Yeniay etkisini hissetmeye başlıyoruz. 17 Ağustos’ta Aslan burcunda meydana gelecek Yeniay, beklenmedik durumlar, şanslı etkiler, keyifli karşılaşmalar doğuruyor. Peki, 12 burcu bu gün başka neler bekliyor?

Koç burcu
Özel sorunlarını dünyanın geri kalanıyla paylaşmaktan hoşlanan insanlar, özellikle şu anda size son derece sıkıcı geliyorlar. İnsanların dertlerini dinlemeyi ve onlara yardımcı olmayı seviyorsunuz ancak bugün o günlerden biri değil.

Boğa burcu
Hayatınızda biraz gizemin olması anlaşılabilir bir şeydir. Ancak bu aralar hayatınızda o kadar çok mistik olay var ki hepsini bir anda kaldıramıyorsunuz. Sır perdelerinin bir an önce ortadan kalkmasını diliyor olmalısınız.

İkizler burcu
Olayların neden böyle olduğunu algılayamıyorsanız daha detaylı düşünmeniz gerekir. Bu konuyla daha fazla ilgilenmeye başlarsanız yakınlarınızın bazı davranışlarını da daha kolay anlamlandırabileceksiniz.

Yengeç burcu
Zıt fikirlere sahip olduğunuz biriyle şiddetli bir tartışma yaşayabilirsiniz. Ne pahasına olursa olsun savunduklarınızın arkasında durmaya devam etmelisiniz. Karşınızdaki kişinin sizi manipüle etmesine izin vermeyin.

Aslan burcu
Bazı gerçeklerin görebilmeniz için gereken duru zihne sahip olmanız iyi bir şey. Bu durum hayatınızdaki değişiklikleri daha iyi anlamak için anahtarınız olacak.

Başak burcu
Arkadaşınız aldığı dedikoduları sizinle paylaşmak için çok heyecanlı ancak sizin dedikodu yapmaktan çok daha önemli işleriniz var. Bazı insanların bunu anlaması zor olabilir.

Terazi burcu
Yeni başlangıçlar için harika bir dönemdesiniz, bu akşam çok verimli çalışmalar yapıp doğru kararlar almak için harekete geçeceksiniz. İlerleyen günlerde bugüne dönüp baktığınızda yaptıklarınız sizi gururlandıracak.

Akrep burcu
Aşırı davranışlarınızı arkadaşlarınız bazı zamanlar hoş görebilirler ama bugün kesinlikle öyle bit gün değil! Yaptıklarınız karşısında biraz daha acımasız tepkiler verebilirler ve bu da sizi kırabilir. Bu yüzden daha kontrollü olmanızda fayda var.

Yay burcu
Bugün arkadaşlarınızla yüzleşmek tahmin ettiğinizden daha rahatsız edici olabilir. Onların ne istediğini anlamak ve yeniden bağ kurmak sizi zorlayabilir. Pes etmeden ilişkileriniz için çabalamaya devam etmelisiniz.

Oğlak burcu
Bugün zihniniz her şeye kolaylıkla odaklanabiliyor ve enerjiniz neredeyse sınırsız! Bu yüzden zihninizde veya çevrenizde sizi gereksiz yere oyalayan ne varsa onlardan kurtulabilirsiniz. İster masanızı düzenlemek gibi basit bir iş olsun ya da yakın zamanda gerçekleşen bir tartışmadan sonra çevrenizdeki insanları elemek olsun, bunu hızlı ve etkili bir şekilde yapabileceksiniz.

Kova burcu
İş arkadaşlarınızdan daha pasif olmanız sizi endişelendirmemelidir. Bu bir zayıflık belirtisi değil, aksine bu, nasıl iyi bir takım oyuncusu olunacağını bildiğinizin bir işareti.

Balık burcu
Bulunduğunuz ortamda şu anda gerginlik devamlı olarak artıyor ve birisi kaba bir şey söylediğinde hemen sinirlenmemek için ekstra çaba sarf etmeniz gerekecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz