Kayseri Tempo - Kayserispor, Erciyesspor, Kaskispor, Melikgazi, Melikşah, Kayseri, Rainbow, Erciyes Üniversitesi http://www.kayseritempo.com/index.php Kayseri spor haberleri, futbol, basketbol, hentbol, voleybol haberleri. İşte örnek Türk vatandaşı http://www.kayseritempo.com/haber/iste-ornek-turk-vatandasi-2913.html Mehmet Abeş, 25 yıl aradan sonra yeniden askere gitmek için müracaat yaptı Şekerspor, Kayserispor'u mağlup etti http://www.kayseritempo.com/haber/sekerspor-kayserispor-u-maglup-etti-2912.html Kayseri Şekerspor, hazırlık maçında Kayserispor U21 takımını mağlup etti John Boye'ye 3 talip var http://www.kayseritempo.com/haber/john-boye-ye-3-talip-var-2911.html Erciyesspor'un stoperi için 3 kulüp teklifte bulundu Kayserispor'da Turgut Doğan krizi http://www.kayseritempo.com/haber/kayserispor-da-turgut-dogan-krizi-2910.html Kayserispor Teknik Direktörü Kafkas, Turgut Doğan'ı kadro dışı bıraktı Erciyesspor'da Ibricic de gitti http://www.kayseritempo.com/haber/erciyesspor-da-ibricic-de-gitti-2909.html Kayseri Erciyesspor'un Boşnak futbolcusu da sözleşmesini feshedip gitti Ziya Eren şok oldu http://www.kayseritempo.com/haber/ziya-eren-sok-oldu-2908.html Erciyesspor Başkanı Ziya Eren, Kayserispor tesislerinde şok üstüne şok yaşadı Kayserispor Erciyesspor'u mağlup etti http://www.kayseritempo.com/haber/kayserispor-erciyesspor-u-maglup-etti-2907.html Kayserispor ile Erciyesspor hazırlık maçı oynadı. Kazanan Kayserispor oldu Erciyesspor'da Necati şoku http://www.kayseritempo.com/haber/erciyesspor-da-necati-soku-2906.html Kayseri Erciyesspor'un golcüsü Necati Ateş, sözleşmesini feshetti Kayserispor'a Sinan'dan kötü haber http://www.kayseritempo.com/haber/kayserispor-a-sinan-dan-kotu-haber-2905.html Kayserispor'un kadrosunda görmek istediği Sinan için olumsuz karar çıktı Erciyesspor'da Özcan sesleri http://www.kayseritempo.com/haber/erciyesspor-da-ozcan-sesleri-2904.html Kayseri Erciyesspor, yeni sezonda Hüseyin Özcan'ı göreve getirme düşüncesinde Oshaniwa ve Morales, Kayserispor gündeminde http://www.kayseritempo.com/haber/oshaniwa-ve-morales-kayserispor-gundeminde-2903.html Kayserispor, sol bek mevkii için Nijerya ve Bolivya'da arayışlarını sürdürüyor Süleyman Hurma depremi! http://www.kayseritempo.com/haber/hurma-depremi-2901.html Kayserispor'un eski Genel Menajeri Süleyman Hurma, Trabzonspor'da tutunamadı. Deniz Turuc'tan başarı sözü http://www.kayseritempo.com/haber/deniz-turuc-tan-basari-sozu-2900.html Kayserispor ile anlaşmaya varan Deniz Turuc, 11 numaralı formayla başarı sözü verdi Kayserispor'tan tek atış http://www.kayseritempo.com/haber/kayserispor-tan-tek-atis-2899.html Kayserispor, lig öncesi oynadığı ikinci hazırlık maçında Gürcü takımı mağlup etti Kayserispor Deniz Türüç'ü ikna etti http://www.kayseritempo.com/haber/kayserispor-deniz-turuc-u-ikna-etti-2898.html Kayserispor, Hollanda 2.Ligi'nde oynayan Deniz Türüç'ü transfer ediyor Melikşah'tan Curtis Kelly bombası http://www.kayseritempo.com/haber/meliksah-tan-curtis-kelly-bombasi-2897.html Mondi Melikşah Üniversitesi Curtis Kelly ile anlaşmaya vardı Kayserispor, Hakan Arıkan'ı veriyor http://www.kayseritempo.com/haber/kayserispor-hakan-arikan-i-veriyor-2896.html Kayserispor, kaleci Hakan Arıkan'ı Galatasaray'a verip Furkan'ı transfer ediyor Kayserispor'da transfer gündemi http://www.kayseritempo.com/haber/kayserispor-da-transfer-gundemi-2895.html Kayserispor, yeni transferler ile birlikte kadrosunda 7 yabancı bulunduruyor Tolunay Kafkas hedefi belirledi http://www.kayseritempo.com/haber/tolunay-kafkas-hedefi-belirledi-2894.html Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Hakkı Kafkas hedefi belirledi Kayserispor taraftarına müjde http://www.kayseritempo.com/haber/kayserispor-taraftarina-mujde-2893.html Kayserispor kulübü, kombine bilet fiyatlarını yeniden belirledi. Necati Ateş gidecek mi? http://www.kayseritempo.com/haber/necati-ates-gidecek-mi-2892.html Kayseri Erciyesspor'un yıldız futbolcusu takımdan ayrılacak mı? Kayserispor Lopes ve Derley'i transfer etti http://www.kayseritempo.com/haber/kayserispor-lopes-ve-derley-i-transfer-etti-2891.html Kayserispor, Brezilyalı Lopes ve Derley ile 1 yıllık anlaşmaya vardı Kayserispor ile Lankaran yenişemedi http://www.kayseritempo.com/haber/kayserispor-ile-lankaran-yenisemedi-2890.html Kayserispor ile Khazar Lankaran, Kadir Has Tesisleri'nde hazırlık maçı oynadı Kayserispor'a 2 Aslan http://www.kayseritempo.com/haber/kayserispor-a-2-aslan-2889.html Kayserispor, Galatasaray'dan Furkan Özçal ve Dany ile yakından ilgileniyor Kayserispor Lopes'i istiyor http://www.kayseritempo.com/haber/kayserispor-lopes-i-istiyor-2888.html Kayserispor, Portekiz'de oynayan Diego Lopes'i de transfer etmek istiyor